fbpx

Про компанію

SMM-агентство під моїм керівництвом працює з 2017 року. Ми просуваємо комерційні та державні компанії, а також займаємося просуванням особистих сторінок експертів. Маємо позитивний досвід роботи в тендерах з надання SMM-послуг на платформі Prozorro.gov.ua.

Працюючи зі мною, бізнес перейде на новий рівень впізнаваності за допомогою соцмереж. Це буде комплексне просування сторінок у Facebook та Instagram.

Мій майже 10-річний досвід у SMM дозволяє правильно та ефективно донести меседжі бізнесу до їх цільової аудиторії?.

А ще з нами комфортно працювати, на думку моїх клієнтів ? У мене немає проджект-менеджерів. І завжди показуемо, що SMM – це цифри, і будь-який показник слід рахувати. Тому надаємо об’ємні звіти щомісяця.

Ми станемо частиною компанії бізнесу на аутсорсі і знімаємо головний біль власників або директорів з маркетингу про SMM.

Ознайомитесь з кейсами

Переваги нашої співпраці:

  1. Ви одразу отримуєте повноцінну команду: SMM-фахівця, копірайтера, дизайнера і таргетолога.
  2. Ви отримуєте зацікавлену команду. Ми повністю занурюємося в бізнес та сферу компанії клієнта.
  3. Ви оптимізуєте свій час на узгодження всіх матеріалів для соцмереж.
  4. Ви спілкуєтеся з одним представником компанії (зі мною) та не турбуєтесь про всі нюанси створення контенту та рекламних оголошень.
  5. Злагоджена робота копірайтера та дизайнера дає можливість створювати ефективний контент для досягнення завдань бізнесу.
  6. Щомісячна вартість послуг агентства майже дорівнює витратам на одного співробітника в штаті, і при цьому вам не потрібно платити плюс 22% від заробітної плати, а також оплачувати лікарняні та щорічну відпустку (за умови офіційного працевлаштування робітника). Крім того, ви заощаджуєте на адміністративних витратах.