fbpx

Розпаковка експертності

Я знаю, що я про себе нічого не знаю! Саме так хочеться перефразувати відомий вислів Сократа, коли йдеться про розпакування особистості та експертності.
Поясню чому! ?
Дуже часто експерт, який хоче створювати та просувати особистий бренд, зовсім не розуміє, про що писати і як подавати себе у блозі. І це нормально! Хоча б тому, що ми не бачимо себе збоку! І буває те, що нам здається природним, захоплює інших і викликає інтерес.
Ось, щоб знайти ці родзинки у винограднику вашого життя та професійної діяльності та розповісти про них людям, потрібне розпакування.

 

Розпакування допомагає:

Побачити з боку ваші фішки, особливості, переваги та інші унікальності
витягнути смисли — те, що стоїть за вашим способом життя
визначити, які саме цінності та якості стоять за вашим досвідом

Як тільки експерт «розпакується», йому буде легше транслювати себе у соцмережах. У блозі не доведеться навмисне нічого вигадувати!

Розкажу, як я проводжу розпакування! Просто, швидко, не боляче 

Зустріч №1
Я поставлю вам безліч запитань, ви на них відповідаєте, я все записую. Наше спілкування триває близько двох годин в онлайн чи офлайн форматі.
Зустріч №2
займе за часом близько години. Ви отримаєте розгорнуту карту за вашими якостями, досвідом, цінностями, страхами та бажаннями. І кожен із цих напрямків може стати основою для контенту.

Результат

Завдяки цьому розпакування ви зможете зробити з блогу цілий серіал, в якому будуть простежуватися єдиний сценарій, канва. Пости та сторіс будуть показувати вас з різних боків, але в той же час ви будете цілісним та впізнаваним.

Більш детально про розпакування прочитайте у статті Розпакування: тренд чи необхідність при просуванні власного бренду в соцмережах?

Хочете отримати своє розпакування та вибудувати в соцмережах особистий бренд, який приверне нових клієнтів та збільшить кількість продажів ваших послуг?

Консультація Замовити послугу