fbpx

Збільшення впізнаваності дитячих атракціонів

Клиент

Збільшення впізнаваності дитячих атракціонів

«Лабораторія Чокнутого Професора» – це парк інтерактивних та наукових розваг у Києві для всієї родини.

Соц.сети:

Цели

У цій статті я розповім вам про одну з найважливіших цілей SMM – збільшення впізнаваності компанії, і зроблю це на прикладі роботи над проєктом «Лабораторія Чокнутого професора».

Задачи

  • Збільшити охоплення сторінки.
  • Збільшити залучення на сторінці
  • Залучити нових підписників до сторінки.
  • Залучити нових клієнтів до «Лабораторії».

Методы

Для того, щоб досягти максимального охоплення аудиторії та збільшити впізнаваність, ми використовували такі прийоми:

  1. Робота з блогерами.

Метою роботи з блогерами було збільшити впізнаваність атракціонів за рахунок рекомендацій від відомих осіб, а також збільшити кількість підписників на наших облікових записах, і, як наслідок, збільшити відвідуваність атракціонів.

2. Збільшення залучення аудиторії на сторінці.

Для вирішення поставлених завдань ми:

? у жовтні, січні, березні, травні проводили конкурси та просували ці пости. Конкурси з більш простими умовами (напр., поставити лайк сторінці + лайк посту + зробити репост публікації + відзначити друга в коментарях) працювали швидше та ефективніше, ніж конкурси зі складнішою механікою (де потрібно було, наприклад, завантажити фото у коментарях). Але в будь-якому разі, всі конкурси призводили до збільшення органічного охоплення та приросту кількості підписників.

Але ми рекомендуємо при організації конкурсу зі складнішим видом механіки давати більше 5 днів, щоб аудиторія встигла відреагувати на нього належним чином.

?у грудні проводили конкурс на сторінці партнерів, де на момент проведення конкурсу було майже 30 000 підписників. Нашою метою було за рахунок аудиторії сторінки партнерів збільшити кількість підписників та охоплення сторінки Лабораторії. В останні кілька днів до закінчення конкурсу ми налаштували рекламу на конкурсну публікацію, щоб посилити залучення.

 

?у січні проводили щотижневий фотоконкурс на збільшення залучення.

Для залучення підписників ми запровадили рубрику «Придумай назву до фотографії». Щочетверга публікували фото, а в понеділок обирали переможця. Налаштовували рекламу, щоб збільшити охоплення, і щоб більша кількість підписників брала участь у конкурсі. Залученість викликали не лише публікації із вихідною фотографією фотоконкурсу, а й із фотографією з підписом.

 

 

 

 

 

 

 

?писали пости-ігри та головоломки, закликаючи підписників до інтерактиву.


 

 

 

 

 

  1. Комунікація та підтримка

Соціальні мережі – це частина загального маркетингу. Завдяки їм могло бути ухвалено рішення відвідати Лабораторію. Але не завжди є прямий зв’язок між кількістю підписників на сторінці та відвідуванням атракціонів. Соц.мережі – це більшою мірою комунікація з майбутніми клієнтами та підтримка контакту з існуючими клієнтами, а також спосіб мотивувати їх відвідувати Лабораторію знову та знову.

Тому ми обов’язково відповідали на коментарі та повідомлення. А також уможливили забронювати квиток через Фейсбук та створили чат із касирами.

Результаты

За 6 місяців ми залучили до співпраці 12 лідерів думок із кількістю підписників від 6,8 до 59,8 тисяч. Всі вони писали про «Лабораторію» на своїх сторінках в Instagram .

Пости лише половини із залучених лідерів думок мали значне охоплення (від 6003 до 16086) та вагому кількість збережень (від 37 до 116).

Сумарна робота всіх лідерів думок призвела до такого результату:

  • 84037 охоплення,
  • 14245 лайків,
  • 474 коментарі під постами,
  • 387 збережень.

Загалом робота з блогерами була успішною як для просування сторінки Лабораторії, так і для популяризації атракціонів.

У вересні (це був старт просування сторінки) кількість підписників у Лабораторії дорівнювала 3504. У травні їх стало 6666. Пік приросту припав на січень-лютий (понад 600 осіб щомісяця).

В результаті роботи показники сторінки на Facebook змінилися у бік зі знаком «+»:

  • зросло охоплення;
  • збільшилася кількість підписників та взаємодій зі сторінкою;
  • а найголовніше — завдяки соцмережам підвищилася загальна відвідуваність атракціонів;
  • запустилося сарафанне радіо: люди, які відвідали Лабораторію, рекомендували її своїм друзям та знайомим.