fbpx

3 помилки при публікації текстів

Сьогодні розповім про 3 основні ПОМИЛКИ ПРИ ПУБЛІКАЦІЇ ТЕКСТІВ у соц.мережах, або Чому бізнес-сторінка компанії не дає результату.
Рекомендації✍️ засновані на моєму особистому досвіді та досвіді моїх спеціалістів. Але універсальних правил для всіх немає. 

1⃣ Помилка N°1: Описувати товар, вказуючи його вартість та спосіб доставки та більше нічого.
Такий пост не чіпляє потенційного покупця і мало чим відрізняється від інформації, яку можна знайти у пошукових системах. Соціальні мережі ? – не найкраще місце для «сухих» даних. Щоб привернути увагу аудиторії, постарайтеся зробити вашу публікацію «соковитою», додайте «родзинку».

Покажіть товар з небанального боку, розкажіть про його очевидні та неймовірні переваги, вирушайте з ним у космос або на безлюдний острів, фантазуйте… Кожним новим постом дивуйте своїх підписників. І, звичайно ж, барвисті картинки стануть вашими вірними помічниками у цій справі.


2⃣Помилка N°2: Перетворювати сторінку на прилавок з товарами або атракціон розваг .
Соціальні мережі – це своєрідний торговельно-розважальний центр. Тому не варто день у день нав'язливо пропонувати купити ваш товар. Розбавте сторінку розважальним контентом (вікторини, конкурси, опитування, несподівані факти, лайфхаки).
Але не дозволяйте собі купатися лише в цьому аспекті. Інакше продажі підуть на дно. При заповненні сторінки дотримуйтесь таких пропорцій: ⅔ реклами, ⅓ розваги, навчання, подиву.


3⃣ Помилка N°3: Не дотримуватися контент-плану.
Соціальні мережі, незважаючи на свою демократичність та емоційність, прихильні до тих, хто веде свої сторінки регулярно, рівномірно. Публікувати по кілька постів на день, а потім піти у підпілля на тиждень – не найкраща ідея.
Свою аудиторію потрібно постійно «годувати» смачною, корисною, різноманітною інформацією. І навіть якщо у вас немає фізичної можливості опублікувати пост у заплановану дату, скористайтесь послугою «відкладений постінг», яка є в кожній соціальній мережі.


А скільки помилок ви знайшли у своєму SMM, пишіть у коментарях.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *