fbpx

5 рекомендацій для просування бізнесу

«5 рекомендацій для просування малого та середнього бізнесу у соціальних мережах»

1⃣ Зосередьтеся максимум на двох соціальних мережах (іноді достатньо однієї). Як правило, підприємці завантажені своєю роботою, і сидіти годинами в соцмережах немає ні фізичної, ні моральної можливості. Тому не розпилюйтесь! Направте сили, час та бюджет на створення сторінки вашої компанії в 1-2 соц.мережах.

2⃣ Підготуйте публікації заздалегідь. Складіть чіткий план із темами, якими хочете поділитися з підписниками, та дотримуйтесь його.

3⃣ Не ховайте обличчя. Ваша цільова аудиторія бажає знати, які люди стоять за вашою компанією. Покажіть власника та співробітників, відкрийте таємницю створення вашого продукту, розкажіть, чим ще живе компанія. Наскільки креативним не був би логотип бренду, ваші підписники хочуть живих, людських емоцій.

4⃣ Не заощаджуйте. Вкладайте хоча б мінімум коштів на просування сторінок. Адже хоч мінімальний бюджет різко збільшують охоплення та кількість нових підписників. А органічного приросту можна чекати дуже довго.

5⃣ Спілкуйтеся з підписниками: ставте їм запитання, просіть рекомендацій, цікавитеся їхньою думкою… Ваша аудиторія повинна зрозуміти, що вона вам потрібна, що ви цінуєте кожного і готові дослухатися до порад і ставати краще саме для них.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *