fbpx

Цінність контенту для соцмереж

Я зіткнулася з тим, що деякі компанії акцентують тільки на таргеті, лідогенерації, замовленнях. І катастрофічно мало уваги приділяється саме контенту – наповненню сторінки.


Давайте поясню, навіщо нам контент.
1️⃣«Мертва» сторінка завжди викликає здивування, недовіру і навіть побоювання. Тому, прийшовши з реклами на порожню сторінку компанії, людина одразу піде.

2️⃣ Якщо ви хочете не одноразовий, а регулярний продаж, то клієнт повинен підписатися на вашу сторінку і читати її день у день. Сторінка компанії повинна бути для нього корисною, цікавою, захоплюючою і викликати позитивні емоції.
Зробіть ваш продукт частиною життя підписників. Якщо ви знаєте, що ваші клієнти хочуть бути зухвалими, стильними, неординарними, то нехай ваш товар демонструє ці якості.
Навіть якщо ви продаєте блокноти чи футболки, не обмежуйтесь лише описом товару. Розповідайте історії, творіть цілий світ, у який ваша аудиторія захоче повертатися знову і знову. Як казав Андрій Федорів: «Є стратегія продажів/маркетингу «Знаю-Хочу-Плачу»». Саме на етапі «Хочу» клієнт і підписується на вас.
А правильний контент завжди підігріває бажання клієнта та підводить до здійснення покупки. Адже ви описуєте те, чого він хоче, спираючись на його страхи, біль, інсайти.

3️⃣ Контент – це імідж. Навіть ваші конкуренти на вас рівнятимуться. Крутий контент та грамотна подача приваблюють не лише користувачів, а й колег по ринку. Так-так, у мене було кілька разів, коли контент із соцмереж сторінки, яку вела я, тирили конкуренти.

4️⃣Контент у соцмережах є однією з точок торкання для покупців, щоб ухвалити остаточне рішення на вашу користь. Іноді клієнту потрібно кілька разів побачити інформацію про ваш продукт або послугу, щоб зважитися на покупку. І саме ви можете допомогти йому у цьому.
Запускаємо рекламу у Facebook або в Instagram – клієнт переходить на сайт – налаштовуємо ретаргетинг – клієнт знову приходить на вашу сторінку, залипає там, підписується – ви знову запускаєте на нього рекламу з вашим продуктом – клієнт здійснює покупку.

5️⃣Ми заходимо в соцмережі не для того, щоб купити щось (хоча представники покоління 25+ років  використовують Instagram як майданчик для покупки навіть продуктів харчування), а щоб просто залипнути (відволіктися від своєї рутини). Тому контент на сторінки бренду повинен бути «залипальний», він повинен не тільки корисним (хоча від користі всі вже втомилися), а давати нове, емоційне, незвичайне. І цю функцію виконують публікації у соцмережах. Сюди входить не лише контент у стрічці, а й контент у сторіс. Тому що аудиторія у віці 20+ більше дивиться сторіс, ніж саму стрічку.

6️⃣Контент у соцмережах – це красиво. Недаремно існує окрема спеціальність – дизайнери для соцмереж. Вони роблять картинки таким чином, щоб клієнти не просто проскролили у стрічці новини, а зачепилися очима за те, що важливо для вас.
А з іншого боку, ми всі – естети, і ми швидше звернемо увагу на профіль, який гармонійно оформлений, і підпишемося саме на нього, а не на той, де дизайн «вирви очей».

Безумовно, це не всі переваги контенту в соцмережах. І якщо у вас є чим доповнити гайд, ласкаво просимо до коментарів!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *