fbpx

FAQ про SMM

Часті питання про SMM цього року і...відповіді на них?

Коли будуть продажі?
?Я запитую: чи є у вас сайт, чи все правильно на ньому оформлено, чи є Pixel, чи є Google Analytics, чи є хтось на вашому боці, хто оброблятиме ліди?

Мені доведеться самому писати всі тексти?
?НЕ, не всі тексти. Ви можете надиктувати основу для текстів, ваш матеріал. Мені важливо у соціальних мережах передати ваш досвід та бачення. А наш копірайтер зробить з вашого матеріалу пост для соцмереж.

Як довго ми будемо працювати?
?На це питання я сама не знаю відповіді. Тому що ми можемо працювати із вами місяць, а можемо працювати кілька років. Як показує практика та мій досвід: обидва варіанти цілком реальні.

Чи будемо ми показувати в Stories, як я їм, як я займаюся спортом?
?Це часто питання від людей, які розвивають свій особистий бренд. Я проти того, щоб публікувати в соціальних мережах все ваше особисте життя від ранку до самого вечора. Ми вибираємо ті сфери особистого життя, які ви хочете висвітлювати, та ті сфери особистого життя, які впливають на вашу професійну діяльність, показують вас з різних боків.

А давайте ми запустимо рекламу? А чи нам вистачить 100$?
?НІ! Ми не стартуємо з такої маленької суми. Бажано стартувати з більших сум. Наприклад, вартість ліда 1,5-2 долари, а у нас для реклами 100 дол, і ми на такій маленькій вибірці не зрозуміємо, наскільки ефективна наша реклама. Тому я пропоную стартувати мінімум від 300$, щоб захопити ту цільову аудиторію, яка вам потрібна і дивитися, яка конверсія, і скільки коштує лід, і чи є конверсія ліда у продаж.

Чи можна оплачувати безготівково?
?Це питання приходить від середнього бізнесу. Так, можна оплачувати безготівково. Я працюю як ФОП і у мене є розрахунковий рахунок, на який можна надсилати гроші і з якого я плачу податки.

Якщо у вас є запитання до мене як до SMM-спеціаліста, пишіть їх у коментарях чи приваті! Обов'язково відповім ?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *