fbpx

Міфи та реальність про SMM

1⃣ SMM – це стаття витрат. ❌МІФ.
✅Реальність: SMM – це інвестиції, це про те, щоб вкласти кошти та згодом отримати більше. Результатом можуть бути:
кількісні показники, виражені в грошах: нові продажі, повернення покупців тощо,
якісні показники - сформований позитивний імідж, створення лояльної аудиторії, запуск сарафанного радіо.

2⃣SMM – це просто. ❌МІФ.
✅Реальність. SMM - це досить складна формула: маркетинг + реклама + продаж + психологія. Лише постами SMM не обмежується. Тому щоб було «просто», потрібно знати та застосовувати в соцмережах цілу базу знань та умінь.

3⃣SMM – це дорого. ✅Реальність.
SMM – це як брендова сумочка чи сукня. Так, це дорого, але ми купуємо якість та емоції (захват, захоплення від оточуючих) та загальний образ.

4⃣SMM – це довго. ✅Реальність.
Тут працює накопичувальний ефект, у цього виду діяльності пролонгована дія. Ми можемо отримати віддачу від SMM відразу, а можемо через деякий час у великих цифрах.

5⃣SMM – це тільки для онлайн бізнесу. ❌МІФ.
✅Реальність. SMM – і для онлайн-бізнесу, і для офлайн бізнесу. Ресторани, магазини, салони краси створюють сторінки в соцмережах для того, щоб клієнти відвідавши їх були завжди в курсі новинок. Також можна налаштувати рекламу в соцмережах так, щоб залучити мешканців певних будинків або районів до офлайн-точки.

6⃣Приїде SMM-ник, і продажі злетять. ❌МІФ та ✅Реальність в одному флаконі.
Це буде правдою, якщо є готовий упакований продукт, прописані сегменти ЦА, є привабливий офер та правильна обробка лідів, які надходять із соцмереж.
Якщо цього немає, то треба буде потрудитися. І продажі зростуть, але дуже поступово.

7⃣SMM-ник не буде так захоплено працювати, як власник, і не занурюватися в бізнес. ✅Реальність.
Так, SMM-ник - це найманий спеціаліст. Він буде розвивати соцмережі компанії, буде зацікавлений в результаті і в зростанні продажів із соцмереж, і, так, його сфера відповідальності лише сторінки Facebook та Instagram. Він не буде так само «вболівати» за бізнес, як ви (власник). Але в цьому є його завдання.

А ваше завдання, як власника або керівника, - налаштовувати процеси так, щоб спільно з SMM-ником у вас відбувалася синергія і ви отримували в 100 разів кращі результати, ніж якщо працювали б самотужки.
Зона відповідальності SMM-фахівця – генерувати якісний лід за мінімальною ціною та створити постійний потік лідів, а ось обробка та перетворення ліда на замовлення залишається на стороні замовника.

8⃣Кейси вирішують все! ❌МІФ та ✅Реальність одночасно.
Безперечно, досвід у певній ніші важливий. Але тут є один нюанс: SMM-ник знає вартість за конверсію, клік тощо, але це спрацювало у певній компанії, не факт, що така сама вартість буде в аналогічній компанії у тій самій ніші. Тому що на вартість і результат роботи SMM впливає багато факторів, і прорахувати їх на вході в компанію нереально.

9⃣ SMM-спеціаліст після місячних курсів навчання запустить продаж з першого разу. ❌МІФ, але дуже схожий на ✅Реальність.
Брати в роботу SMM-фахівця-початківця за менші гроші - це ризики самого замовника.
Якщо хочете бути впевненим у результаті, звертайтеся в агентство.

?Якщо у SMM-ника не розвинена або погано розвинена сторінка в соцмережах - він поганий SMM-щик. ❌МІФ.
✅Реальність. Найчастіше у затребуваного SMM-ника настільки розписаний час на клієнтів, що сил та ресурсів на свої соцмережі не залишається. Або такий варіант - SMM-ник інтроверт, і писати на особистій сторінці він не хоче.

З яким із перелічених міфів ви зустрічалися чи які міфи ви ще знаєте?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *