fbpx

Просування послуг психолога в соц.мережах

Якщо гора не йде до Магомета, Магомет йде до гори!
Якщо клієнти не йдуть до психолога, психолог йде до SMM-щика!

Просування послуг психолога в соц.мережах, безумовно, має свої нюанси. Про це мені відомо не з чуток. Протягом 3-х років я просувала психолога, і сьогодні ділюся своїм досвідом з вами у рубриці Гайд від Гайдаш.

Якщо, наприклад, масажист, може залучити клієнтів фразою «Прийди до мене на сеанс розслаблюючого масажу і отримуй задоволення». То з психологією справа складніша. Не можна просто написати пост «прийди на консультацію — виріши свої проблеми». Таке формулювання викликає величезну кількість запитань у аудиторії (які проблеми? що це за консультація?).

Оголити свою душу незнайомій людині, а тим більше поділитися переживаннями, не всі готові! А значить, для початку потрібно познайомитися і побудувати місток довіри! Як? Через соцмережі.

Ловіть кілька порад, які дійсно працюють у просуванні послуг психолога:
?Позиціонуйте себе в соц.мережах як профі своєї справи. На експертів завжди великий попит.

?Спілкуйтеся з цільовою аудиторією зрозумілою їй мовою. Як правило, психолог говорить мовою діагнозу, а клієнт – мовою симптомів. Наприклад, дівчина скаржиться, що її постійно навантажують на роботі, у неї не складаються стосунки з чоловіками або вона не може порозумітися з дочкою. Так от психологу не варто одразу ставити діагнози та розповідати про те, що у дівчини низька самооцінка і вона не навчилася відмовляти. Щоб достукатися до клієнтів, психологу потрібно писати посади лексикою своєї ЦА.

?Діліться результатами роботи. Так, є етичний кодекс психолога, який не дозволяє виносити на загальний огляд історії клієнтів. Виходом у такому разі буде збірний образ. Описуйте не конкретний випадок, а типову ситуацію (зрада, розлучення, нерозділене кохання і т.д.).

?Дотримуйтесь чіткої схеми для опису результатів роботи:
• з чим прийшов клієнт (почуття, емоції, ситуація),
• що було зроблено (чи відбулася трансформація, яка саме),
• що сталося (почуття, емоції, ситуація).

?Ваш контент для просування повинен включати:
• Сценарії роботи з вами (через історію).
• Корисні для ЦА пости (ваша експертиза).
• Ваша особиста чарівність (це теми, які розкривають вас та ваше ставлення до справи), а також людські слабкості.
• Історії, мотивацію, контент, який залишає позитивний смак.
• Пости, спрямовані на інтерактив (ведіть з підписниками діалог, відповідайте на запитання).

?І, звичайно, завжди ставте чітку мету: чого ви хочете від соцмереж, до якого терміну і скільки ви готові вкласти у реалізацію цього проекту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *